Denman D3 - Ruská šedá

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 306
Značka: Denman
310 Kč 256,20 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 0.8 kg
Pro typ vlasů: Vlny, Kudrliny
Položka byla vyprodána…

Velmi stylová a sofistikovaná kolekce kartáčů na vlasy Denman russian grey vyzařuje nadčasovou profesionalitu. 7řadý kartáč D3 original styler s nádechem jiskry loga denman je trendy, ale přesto má vysoce kvalitní vlastnosti značky denman.

STYL, TVAR A DEFINICE
Multifunkční kartáč na vlasy pro rozčesávání, fénování, tvarování, definování kudrlin a uhlazování vlasů.
7 řad dokonale hladkých kolíčků s kulatými konci, které omezují zachytávání a tahání vlasů.

OPTIMÁLNÍ PŘILNAVOST A OVLÁDÁNÍ
Unikátní rozložený vzor kolíků zajišťuje maximální přilnavost a napětí.

POHODLÍ A ROVNOVÁHA
Jedinečná rukojeť ve tvaru "slzy" s delším a zaoblenějším tvarem poskytuje větší pohodlí a rovnováhu.

Během cesty do New Yorku se mladý podnikatel ze Severního Irska John Denman Dean seznámil s novým revolučním výrobkem, nylonem. Vrátil se domů s kabinou plnou tohoto nového materiálu a brzy po válce přišel na jeho využití v kartáčích na vlasy. To bylo v roce 1938 a v 50. letech 20. století začala pověst tohoto nového inovativního kartáče růst. Ale teprve kadeřnická revoluce Vidala Sassoona v 60. letech skutečně prosadila Denman a "kadeřnický kartáč". Denman D3 Original Styler byl dokonalým nástrojem pro vytváření vysoce technických účesů Sassoon, jako byl například ikonický asymetrický bob Mary Quant.

Zrodila se éra kadeřnických superhvězd. Kadeřníci slavných osobností měli v průběhu desetiletí možná všichni svůj vlastní jedinečný styl, ale všichni měli také kartáč na vlasy Denman. A platí to dodnes, mezinárodně uznávaní kadeřníci jako Paul Stafford a Mark Woolley stále používají nástroje Denman k vytváření svých inovativních a inspirativních kolekcí.