Červnová soutěž!!! Nakup na kudrlince a vyhraj 1.000,- do CGM kadeřnictví Ovečka Wendy v Hodoníně.

The Organic Republic Green Clay

Zelený jíl pro mastnou pleť, pokožku a také na vlasy

Skladem (4 ks)
Kód: 1017
250 Kč 206,61 Kč bez DPH

Stejně jako červený jíl, akorát že obráceně! Tento jíl pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu a detoxikovat pleť.

100% přírodní jíl The Organic Republic se těží v národních lomech, filtruje se a nechává se sušit na slunci. Slouží jak na obličej, tak na tělo a lze je použít i na vlasy.

 

Použití:

Na obličej - zelený jíl je ideální pro mastnou nebo smíšenou pleť, protože reguluje tvorbu kožního mazu a zlepšuje projevy akné. Je to čisticí prostředek, který funguje jako přírodní peeling a přestože je mnohem jemnější než syntetický, čistí obličej a odstraňuje nečistoty, které se obvykle zachycují v pórech obličeje. Také regeneruje pleť a pomáhá jí dýchat.

Pro tělo - pomáhá odstraňovat všechny druhy tuků, toxinů a nečistot, které mohou být v těle. Snižuje záněty a pomáhá předcházet striím a křečovým žilám, protože obsahuje hojivé vlastnosti.

Pro vlasy - je určen pro mastné vlasy, ať už jsou rovné, nebo kudrnaté. Má schopnost odstraňovat tuk, který se obvykle hromadí ve folikulách, a tím kontrolovat vylučování kožního mazu z vlasové pokožky.

Stačí nechat 10-20 minut zaschnout a odstranit velkým množstvím vody. Každé balení jílu obsahuje 100 g výrobku a je dodáváno s dřevěnou špachtlí.

* Nedoporučuje se pro vlasy s keratinovou kúrou.

 

Složení:
100% Montmorillonite Clay

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

The Organic Republic je barcelonská společnost, která prodává přírodní kosmetiku s certifikovanými středomořskými ingrediencemi. Věří v pomalý život, snížení životního tempa a návrat k přirozenosti. Proto jsou všechny jejich výrobky ekologické, přírodní, bez krutosti a toxických látek.

Májí pevný závazek:
Nepřispívat k výrobě toxických látek, které jsou škodlivé jak pro člověka, tak pro přírodu. Snaží se vytvářet co nejmenší dopad na naše životní prostředí.

The Organic Republic je značka, která věří v sílu přírody, bez chemických a jiných zbytečných přísad.