Denman D17 - Curl Volumizer

Afro pick hřeben

Skladem (>5 ks)
Kód: 919
Značka: Denman
165 Kč 136,36 Kč bez DPH 165 Kč / 1 ks
Kategorie: Hřebeny a kartáče
Pro typ vlasů: Vlny, Kudrliny, Afro, Jemné, Silné

Vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, který je odolný vůči teplu, chemikáliím a nárazům. Dlouhé zuby pro pokrytí celé délky vlasů najednou. Pro snadné použití má také texturovanou rukojeť.


Určeno k:
- Oddělování a tvarování kudrlin,
- zvětšování objemu kudrnatých vlasů,
- nadzvedávání kořínků,
- rozčesávání kudrlin.


Péče:
Umyjte v teplé a mýdlové vodě, opláchněte a nechte uschnout mimo dosah přímého slunečního záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Během cesty do New Yorku se mladý podnikatel ze Severního Irska John Denman Dean seznámil s novým revolučním výrobkem, nylonem. Vrátil se domů s kabinou plnou tohoto nového materiálu a brzy po válce přišel na jeho využití v kartáčích na vlasy. To bylo v roce 1938 a v 50. letech 20. století začala pověst tohoto nového inovativního kartáče růst. Ale teprve kadeřnická revoluce Vidala Sassoona v 60. letech skutečně prosadila Denman a "kadeřnický kartáč". Denman D3 Original Styler byl dokonalým nástrojem pro vytváření vysoce technických účesů Sassoon, jako byl například ikonický asymetrický bob Mary Quant.

Zrodila se éra kadeřnických superhvězd. Kadeřníci slavných osobností měli v průběhu desetiletí možná všichni svůj vlastní jedinečný styl, ale všichni měli také kartáč na vlasy Denman. A platí to dodnes, mezinárodně uznávaní kadeřníci jako Paul Stafford a Mark Woolley stále používají nástroje Denman k vytváření svých inovativních a inspirativních kolekcí.