Červnová soutěž!!! Nakup na kudrlince a vyhraj 1.000,- do CGM kadeřnictví Ovečka Wendy v Hodoníně.

NYC Curls

Carlos Flores se již více než 25 let věnuje vlasovému průmyslu a zaměřuje se výhradně na přirozeně kudrnaté vlasy. Během své kariéry byl Carlos nazýván "odborníkem na kudrnaté vlasy", "kudrnatým guru", a dokonce "kudrnatým géniem" na různých webových stránkách věnovaných kudrnatým vlasům. Podstatné je, že je prostě do své práce, kterou je péče o přirozeně kudrnaté vlasy, opravdu zapálený.

Základy jeho vášně začaly už v raném věku. Narodil se jako jedno z pěti dětí do portorické rodiny ve středním New Jersey. Během své výchovy sledoval, jak se ženy v jeho životě snaží zkrotit své kudrnaté vlasy. Problémem tehdy bylo, že se svými kadeřemi spíše bojovaly, než aby je přijaly. Carlos sám se svými kadeřemi bojoval tak, že mnoho prvních let nosil vlasy ostříhané nakrátko.

Během života v New Jersey vystřídal Carlos několik různých zaměstnání. Mnoho lidí nejvíce překvapí, když zjistí, že Carlos byl kdysi velmi zručným autolakýrníkem (což nyní vysvětluje, proč je tak talentovaný v barvení vlasů metodou lakování!) Svou vášeň našel až poté, co se v roce 1995 přestěhoval do New Yorku a jeho sestra mu navrhla, aby se stal kadeřníkem. Hned po škole pracoval mnoho let ve špičkovém newyorském salonu zaměřeném na přirozeně kudrnaté vlasy. Během deseti let si Carlos nechával dlouhé kadeře, což mu umožnilo poznat zákoutí kudrnatých vlasů z první ruky. V roce 2007 se přestěhoval do salonu Mario Diab (nyní pod názvem Collective Plus Salon), aby měl větší svobodu pro rozvoj své kariéry.

V roce 2008 ho jedna z Carlosových oblíbených kudrnatých klientek (která za ním létala z Londýna) požádala, aby ji a její čtyři kamarádky ostříhal v Londýně a pomohl mu tak zaplatit další dovolenou. Z tohoto jednoho výletu se nyní stal Carlosův výlet do Londýna, kam jezdí třikrát ročně stříhat své početné kudrnaté klientky. To mu také umožnilo cestovat po celé Evropě a získávat klienty z celého světa. Stříhal také klienty v Amsterdamu, Berlíně, Budapešti a Paříži.

V roce 2010 začal spolupracovat se špičkovou laboratoří v New Jersey na vytvoření své řady péče o vlasy.

V roce 2012 uvedl svou řadu na trh s pomocí svého partnera a spolumajitele Marka Kriega. Výrobky měly úspěch hned od počátku a díky ústnímu podání se jejich prodej rok od roku zvyšuje.

Od té doby získaly výrobky povolení k prodeji v EU a byly zavedeny litrové velikosti. V průběhu let došlo k několika změnám obalů, ale od uvedení na trh se stále jedná o stejné výrobky.

V roce 2021 se Carlos rozhodl změnit salon a nyní pracuje v salonu JBW v Soho v New Yorku. Doufá, že po zvládnutí panademie bude opět jezdit na své cesty za střihem do Londýna.

Hydratační šampon na vlasy
NYC Curls The Curl Cleanser
Momentálně nedostupné
537,19 Kč bez DPH
650 Kč

Šampón pro denní použití

Kód: 288
Hydratační kondicionér na vlasy
NYC Curls The Curl Conditioner
Momentálně nedostupné
537,19 Kč bez DPH
650 Kč

Kondicionér

Kód: 294
Gel na jemné vlasy s proteinem
NYC Curls The Curl Gel
Skladem (3 ks)
537,19 Kč bez DPH
650 Kč

Stylingový gel na vlasy

Kód: 300
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem