CGM - Cesta ke krásným a zdravým vlasům

Miluješ své vlasy?

Dáváš jim svou lásku najevo tím, že jim pravidelně dopřáváš ty nejlepší přírodní produkty? Vyzkoušela jsi curly girl metodu?

Co je curly girl metoda (CGM)?

Curly girl metoda je vhodná k péči nejen o kudrnaté, ale i lehce vlnité vlasy.  A právě takové má většina z nás. Produkty schválené CGM tvé vlasy vyživí, zdůrazní jejich hebkost a hlavně jim dopřejí vše potřebné, aby byly zdravé. Protože zdravé kudrliny jsou ty nejkrásnější!

CGM nevytváří žádné umělé vlny. “Pouze” šetrnou cestou probouzí k životu potenciál tvých vlasů. Proč šetrnou? Zkoumala jsi někdy složení běžného šamponu? Pokud ne, možná to radši ani nedělej. Žádný z našich produktů neobsahuje silikony, parabeny ani sulfáty. Naopak v nich najdeš spoustu olejů, extraktů a dalších prospěšných přírodních látek.

Jak s CGM začít?
CGM není všemocná pilulka. Pokud jsi roky dávala svým vlasům zabrat, barvila je a používala nevhodné přípravky, nečekej, že se z tebe přes noc stane Shakira.

CGM je běh na dlouhou trať a nějaký čas může trvat než objevíš tu správnou kombinaci produktů pro svůj typ vlasů. Vlasy každé z nás jsou výjimečné, mají jinou poréznost, a proto vyžadují specifickou péči. Buď proto trpělivá a naslouchej svým kudrlinám.

Ale stojí to za to! Kam jinam bys měla investovat čas a energii než do sebe?

Proto s CGM začni teď. Začni s Kudrlinkou!

Miluj své kudrliny!

Kudrlinka je místo pro všechny z nás, které milujeme své kudrliny. Na našem e-shopu najdeš vše od šamponů a kondicionérů a dalších vyživujících přípravků, po špičkové hřebeny Denman a úžasné saténové gumičky Scrunchie By Terrie. Nabízíme ti přední světové značky i novinky na českém trhu. Na začátek můžeš vyzkoušet Startovací balíček od Curl Flo. Navíc všem Kudrlinkám z Moravskoslezského kraje nabízíme osobní odběr v Ostravě ZDARMA.

Dokaž svým vlasům, že je miluješ. Buď Kudrlinka!